Utvecklat av     Meriq

Tisdagen den 23 november 18:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Janne Högman Kabare BS Herr
  Olof Johnsson Kabare BS Herr
  Tommy Zippert Kabare BS Herr
2. Samuel Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Sten Sandberg IFK Göteborg Bowling Herr Herr
  Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Herr
3. Arvid Thomsson BK Joker Herr
  Peter Roos BK Joker Herr
  Stefan Roos BK Joker Herr
4. Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
  Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herr
  Osku Palermaa Team Pergamon BC Herr
5. Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Herr
  Timmie Ahl Team Pergamon BC Herr
  Tobias Hogdin Team Pergamon BC Herr
6. Anton Elofsson Team Pergamon BC Herr
  Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Herr
  Pär Svensson Team Pergamon BC Herr
7. Adam Andersson Team Pergamon BC Herr
  Mattias Wetterberg Matteus-Pojkarna BK Herr
  Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Herr
8. Anton Ekman Team Pergamon BC Herr
  David Ståhl Team Pergamon BC Herr
  Lucas Höög Team Pergamon BC Herr
9. Alida Molander Team X-Calibur BK Dam
  Hanna Engberg Team X-Calibur BK Dam
  Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Dam
10. Frida Eriksson Örgryte IS BF Dam
  Marie Larsson Örgryte IS BF Dam
  Åsa Carlsson Örgryte IS BF Dam
11. Helena Hofling Bruhns Örgryte IS BF Dam
  Jessica Magnhammar Örgryte IS BF Dam
  Marie Alm Kungälvs BK Dam
12. Oskar Mohlin Kungälvs BK Herr
  Samuel Svensson Kungälvs BK Herr
  Ulf Råå Kungälvs BK Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Adam Andersson Team Pergamon BC Herr
2. Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
3. Anton Ekman Team Pergamon BC Herr
4. Anton Elofsson Team Pergamon BC Herr
5. Arvid Thomsson BK Joker Herr
6. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herr
7. David Ståhl Team Pergamon BC Herr
8. Janne Högman Kabare BS Herr
9. Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Herr
10. Lucas Höög Team Pergamon BC Herr
11. Mattias Wetterberg Matteus-Pojkarna BK Herr
12. Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Herr
13. Olof Johnsson Kabare BS Herr
14. Oskar Mohlin Kungälvs BK Herr
15. Osku Palermaa Team Pergamon BC Herr
16. Peter Roos BK Joker Herr
17. Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Herr
18. Pär Svensson Team Pergamon BC Herr
19. Samuel Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr
20. Samuel Svensson Kungälvs BK Herr
21. Stefan Roos BK Joker Herr
22. Sten Sandberg IFK Göteborg Bowling Herr Herr
23. Timmie Ahl Team Pergamon BC Herr
24. Tobias Hogdin Team Pergamon BC Herr
25. Tommy Zippert Kabare BS Herr
26. Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Herr
27. Ulf Råå Kungälvs BK Herr
28. Alida Molander Team X-Calibur BK Dam
29. Frida Eriksson Örgryte IS BF Dam
30. Hanna Engberg Team X-Calibur BK Dam
31. Helena Hofling Bruhns Örgryte IS BF Dam
32. Jessica Magnhammar Örgryte IS BF Dam
33. Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Dam
34. Marie Alm Kungälvs BK Dam
35. Marie Larsson Örgryte IS BF Dam
36. Åsa Carlsson Örgryte IS BF Dam