Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2021/2022

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2021/2022:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adam Andersson Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Adam Svärd Kabare BS Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Alexander Larsson Team Pergamon BC Herr Söndagen den 7 november 13:30
Alf Karlsson IK Sterling Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Alida Molander Team X-Calibur BK Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Anders Hesselgren Kungälvs BK Herr Söndagen den 14 november 10:00
Anders Holmqvist Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Andreas Hansen Örgryte IS BF Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Anton Ekman Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Anton Elofsson Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Arvid Thomsson BK Joker Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Björn Nilsson för. The Golden Bowlers Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Björn Sileson Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Björn Tillander Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Björn Zetterlund Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Bobby Hellman Kabare BS Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Christoffer Wallberg BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Daniel Johansson BK Astoria Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Daniel Pettersson Kungälvs BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
David Skoog IK Sterling Herr Tisdagen den 16 november 18:30
David Ståhl Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Elsa Kaldemark Kungälvs BK Dam Tisdagen den 16 november 18:30
Frida Eriksson Örgryte IS BF Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Göran Johansson Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Hampus Nilsson BKF Falkenberg Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Hans Werner Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Harry Saarinen Kungälvs BK Herr Söndagen den 14 november 10:00
Helena Hofling Bruhns Örgryte IS BF Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Inge Johansson Kabare BS Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Jani Silvén Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Janne Högman Kabare BS Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Janne Petrusson Kabare BS Herr Söndagen den 7 november 17:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Herr Söndagen den 7 november 17:00
Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Jessica Magnhammar Örgryte IS BF Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Jimmy Hellman Kabare BS Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Johan Tinnberg för. The Golden Bowlers Herr Lördagen den 13 november 15:00
Johanna Kilander Ytterby BK Dam Söndagen den 7 november 10:00
Johnny Magnusson Kabare BS Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Jörgen Alexandersson BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Jörgen Bäck BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Kasper Kjellberg BK Joker Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Ken Holmgren Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Kent Zetterlund Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Kevin Karlsson BK Joker Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Kim Bolleby Team Pergamon BC Herr Söndagen den 7 november 13:30
Lars Petersson Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Herr Söndagen den 7 november 10:00
Lena Johansson BK Astoria Dam Söndagen den 7 november 10:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Leo Barker Kabare BS Herr Söndagen den 7 november 17:00
Leslie Thorén för. The Golden Bowlers Herr Lördagen den 13 november 15:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Lucas Höög Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Madelene Kaldemark Kungälvs BK Dam Tisdagen den 16 november 18:30
Magnus Johansson Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Marcus Bernalt Kungälvs BK Herr Söndagen den 14 november 10:00
Maria Jorfors Ytterby BK Dam Söndagen den 7 november 10:00
Marie Alm Kungälvs BK Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Marie Larsson Örgryte IS BF Dam Tisdagen den 23 november 18:30
Mariette Svensson Kungälvs BK Dam Tisdagen den 16 november 18:30
Mathias Ulfhielm BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Mattias Antonsson Kungälvs BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Mattias Bäck BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Mattias Wetterberg Matteus-Pojkarna BK Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Michael Engström Hönö BK Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Mikael Andersson Kabare BS Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Nellie Johansson BK Astoria Dam Söndagen den 7 november 10:00
Niklas Hallberg BK Astoria Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Niklas Lönnerfors BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Olle Svensson IK Sterling Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Olof Johnsson Kabare BS Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Oskar Mohlin Kungälvs BK Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Osku Palermaa Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Pascal Hatoum Kabare BS Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Per Lindgren Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Peter Ljung Team Pergamon BC Herr Söndagen den 7 november 13:30
Peter Roos BK Joker Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Peter Scharf Ytterby BK Herr Söndagen den 7 november 10:00
Peter Thorsson Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Petra Johansson BK Astoria Dam Söndagen den 7 november 10:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Pär Svensson Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Robert Stålcrona BK Virveln Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Robin Wallström BK Joker Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Roger Samuelsson Ytterby BK Herr Söndagen den 7 november 10:00
Samuel Johansson Matteus-Pojkarna BK Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Samuel Svensson Kungälvs BK Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Stefan Roos BK Joker Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Sten Sandberg IFK Göteborg Bowling Herr Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Susanna Ottosson Ytterby BK Dam Söndagen den 7 november 10:00
Timmie Ahl Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Tomas Berntsson Team Lerum BC Herr Tisdagen den 16 november 18:30
Tomas Malmberg Örgryte IS BF Herr Tisdagen den 9 november 18:30
Tommy Zippert Kabare BS Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Torbjörn Johansson för. The Golden Bowlers Herr Lördagen den 13 november 15:00
Ulf Råå Kungälvs BK Herr Tisdagen den 23 november 18:30
Åsa Carlsson Örgryte IS BF Dam Tisdagen den 23 november 18:30